آزمون استخدام وزارت آموزش وپرورش در خرداد 96

۹۶/۰۲/۰۹

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش به فارس خبر داد

امسال هم آموزش و پرورش استخدام دارد/ جذب 10 هزار نفر از طریق آزمون

اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش در سال جاری آزمون استخدامی برگزار می‌کند؟»، اظهار داشت: امسال و تا حال حاضر برای 4500 نفر ویژه دوره چهارساله تعهد دبیری و از طریق برگزاری آزمون سراسری مجوز استخدامی گرفته‌ایم؛ ضمن اینکه 10 هزار نفر نیز برای گذراندن دوره یکساله (استخدام جدید96) مجوز گرفته شده است.

وی به نحوه جذب 4500 نفر از طریق کنکور سراسری، ادامه داد: در دفترچه شماره 2 که بعد از اعلام نتیجه مرحله اول به داوطلبان ارایه می‌شود، بوم هر محل خدمت مشخص شده است و بر اساس تعدادی که در سهمیه است، پذیرش می‌شوند.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جذب 10 هزار نیرو از طریق برگزاری دوره یکساله آموزشی، گفت: پیش‌بینی می‌شود در خردادماه سال جاری این آزمون برگزار شود که فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها متناسب با رشته‌محل‌های تعیین شده، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.


توصیه گروه علمی سیب (ارائه دهنده منابع تخصصی و عمومی استخدام ) : با توجه به زمان اندک تا برگزاری آزمون استخدام و تعداد زیاد داوطلبان، از دست دادن فرصت و عدم تسلط به منابع می تواند تبعات جبران ناپذیر در تغییر سرنوشت شما داشته باشید .

با توکل به خداوند و با امکانات و منابع لازم فرصت ها را از دست ندهید .

موفق و پیروز باشید.